Gönderen Konu: İlkelerimiz (Taslak)  (Okunma sayısı 4200 defa)

Admin

  • Administrator
  • *****
  • İleti: 1
İlkelerimiz (Taslak)
« : 28 Nisan 2019, 01:14:41 »
Advertisement
FORUMUMUZA HOŞGELDİNİZ AMA SORUMLULUĞU RED EDİYORUZ.


Merhaba,

Yolu bir şekilde Petrol Sahalarından geçmiş dostların muhabbet ortamı..

Forumumuz TPAO.NET, herhangi bir şekilde, burada yer alan bilgilerin kesinliğini ve mutlak doğruluğunu garanti etmez. Burada yer alan bilgilere dayanarak yapılan eylemler sonucunda doğabilecek zararların sorumluluğunu kabul etmez.

Yazarların, Forum sahipleri  ile arasında herhangi açık veya kapalı sözleşme, yayınlanma garantisi, yayınlanan yazıyı koruma , yayınlanan yazılarda yazarın fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması yönünde herhangi bir sözleşme kurulmamaktadır. Bu nedenle yazarların yazılarının, aktardıkları bilgilerin burada yayınlanmasıyla kamuya açık hale geleceği ve herkesçe paylaşılabileceğini, alıntılanabileceğini, kaynak göstermeden yayınlanabileceğini bilmeleri gerekmektedir.

Forum sahipleri herhangi bir şekilde, canı isterse, yazarların yazılarını veya eklentilerini hiçbir gerekçe göstermeden de kaldırabilir.

Öte yandan ulusal ve uluslar arası fikri ve sınai haklar çerçevesinde koruma altına alınmış herhangi bir metnin Forum sahiplerinin  kontrolü dışında yayınlanmış olması halinde Forum sahipleri, ilk başvuru ile birlikte koruma altına alınan bilgiyi derhal kaldırma yükümünü kabul eder.

Forum sahipleri, bilginin kamusal olduğuna inanmakla birlikte, herhangi bir şekilde başını belaya sokmak istemediğinden  Yazarlardan, fikri ve sınai haklara saygı göstermesini bekler. Forum sahipleri, yazarların bu haklara herhangi bir tecavüzü halinde doğacak sorumluluğu başlık yazarına derhal rücu edeceğini de bilmelidir.

Ayrıca,  Forum Sahipleri, her bir yazardan, internetin açık ve herkesçe ulaşılabilir bir ortam olduğunu , gayri iradi dahi olsa fikri ve sınai haklara yapılacak tecavüzün ivedilikle ortaya çıkacağını anımsatır.  Kim bulacak demeyin, bulurlar, canımızı okurlar, üzülmeyelim, üzmeyelim.

Forum sahipleri, ırkçılıktan, din, mezhep, cinsiyet, cinsel tercih, siyasi görüş, yaşam tarzı ve sair kişinin öznelliğine ilişkin ayrımcılıktan, aşağılayıcı dilden nefret ederler. Yasalar suç saysa da saymasa da bu anlama gelebilecek, bunu çağrıştırabilecek her yazıyı derhal forumdan kaldıracakları gibi, yazar sahiplerini de bu siteden kovacaklarını garanti ederler.

Yerinde argoya elleşmeseler de, hakarete izin vermeyeceklerini de garanti ederler.

Şimdi, hoş geldiniz.

TPAO.NET.